ad

استعلام قیمت خرید عمده

تهیه استعلام قیمت نیازمند تماس با عمده فروشان موجود در بازار تهران و حتی مراجعه حضوری به دفاتر آنهاست که کاری زمانبر و هزینه بر است. با توجه به تماس فراوان متقاضیان خرید عمده محصولات موجود در سایت، که عمدتا با هدف نرخ گیری صورت می پذیرد، سایت تغذیه سنتی اقدام به ایجاد فرم استعلام قیمت نموده است. همکاران عزیز در بازرگانی های سراسر کشور می توانند با تکمیل فرم زیر، از ریز قیمت محصول درخواستی خود برای خرید های عمده مطلع شوند.

لازم به ذکر است که در صورتی که پس از ارائه استعلام قیمت، خواهان خرید محصول مد نظر باشید هزینه پرداختی از فاکتور خرید شما کسر می گردد و به عنوان خدمات مشاوره ای رایگان تلقی می گردد. این هزینه صرفا برای کسانی است که می خواهند محصول خود را بفروشند یا قیمت بازاری محصول برای خریدهای عمده را بدانند.

لطفا توجه داشته باشید که هدف ما از ارائه قیمت به شما، جلب نظر شما برای خرید از ماست و به همین خاطر نهایت تلاشمان را بکار خواهیم بست تا بهترین جنس با بهترین قیمت را به شما ارائه دهیم. با این وجود،  در صورتی که استعلام قیمت موفقیت آمیز نباشد و بدلایل متعدد مثل موجود نبودن محصول در بازار یا کم بودن مقدار موجودی بازار، ما نتوانیم قیمت محصول درخواستی شما برای خریدهای عمده را بدست آوریم یا در صورتی که محصول درخواستی شما جزء محصولات موجود در سایت نباشد و استعلام قیمت مقدور نباشد هزینه پرداختی شما با کسر ۱۰ هزار تومان به حساب شما واریز می گردد. لازم به ذکر است که استعلام قیمت بین ۱ تا ۳ روز کاری طول می کشد(پنجشنبه و جمعه و روز قبل از روزهای تعطیلی، روز کاری به شمار نمی آیند). با این وجود ما تلاش می کنیم در اسرع وقت قیمت محصول مورد نیاز شما را تهیه نماییم و برای شما ارسال نماییم.

خاطر نشان می سازد که مبنای استعلام قیمت برای همه محصولات موجود در سایت به غیر از دمنوش ها و گیاهان دارویی، ۵۰۰ کیلوگرم است. یعنی اگر در بازار تهران، ۵۰۰ کیلو از محصول فوق موجود باشد و شما خواهان خرید چند تن از محصول مد نظر باشید و جنس مورد نظر در بازار وجود نداشته باشد قیمت خرید برای مقدار ۵۰۰ کیلو برای شما تهیه می شود.  بر همین اساس، کمینه استعلام قیمت برای گیاهان دارویی (مثل دمنوش ها و دانه ها و …) ۵۰ کیلوگرم می باشد. خاطر نشان می سازد که متقاضیان خرید زیر ۵۰ کیلو نیازی به استعلام ندارند و قیمت محصول بر اساس قیمت سایت و با تخفیف به آنها ارائه می شود.

لطفا به ازای هر محصول برای استعلام، مبلغ ۲۵ هزار تومان را به شماره حساب زیر واریز نمایید و سپس فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال نمایید:

نام بانک: پاسارگاد
شماره حساب: ۳۳۷۷۰۰۰۱۰۷۳۹۶۳۰۱
شماره ۱۶ رقمی کارت: ۲۰۸۲ – ۱۷۴۸ – ۲۹۱۰ – ۵۰۲۲
نام صاحب حساب: مهندس سید ابوالفضل هاشمی

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

تلفن همراه (الزامی)

کیفیت درخواستی (الزامی)

نام جنس درخواستی

مقدار درخواستی برای خرید (الزامی)

توضیحات درباره جنس مد نظر (الزامی)

مبلغ واریزی:

شناسه واریز

شماره کارت و بانک حساب شما:

سایت تغذیه سنتی دارای مجوز کسب و کار اینترنتی از وزارت صنعت و معدن بوده و هرگونه استفاده (خاصا تجاری) از تصاویر فروشگاه ممنوع و مشمول پیگرد قانونی می باشد - تلفن: 09120299313 و 33542996-021