ad

تعرفه ارسال

محصولات درخواستی مشتریان طی حداکثر ۳ روز کاری جمع آوری، بسته بندی و مهیای ارسال می گردد. محصولاتی که در انبار تامین کنندگان وجود نداشته باشند طی یک هفته، سفارش داده شده و پس از بسته بندی برای مشتریان و خریداران محترم ارسال می گردد.
جهت اطلاع علاقه مندان به خرید از سایت تغذیه سنتی مدت و قیمت ارسال بار با تیپاکس در جدول زیر قید شده است. ترجیحا همه محصولات سفارشی به شهرستان با تیپاکس ارسال می گردد. تیپاکس نسبت به باربری ترمینال و باربری های میدان شوش تهران، مطمئن تر بوده و ویژگی های قابل توجه بیشتری دارد.
به عنوان نمونه دو ویژگی ارسال توسط تیپاکس عبارتند از:
۱- بیمه محصولات ارسالی تا سقف ۶ میلیون تومان
۲- تحویل محصولات ارسالی به «درب منزل» بدون هزینه اضافی حداکثر طی ۴۸ ساعت

قیمت تقریبی جرم مسافت
۱۳/۲۰۰ تومان از ۱۰۰ گرم تا ۶ کیلوگرم شهرهای نزدیک به تهران
۱۴/۲۰۰ تومان از ۱۰۰ گرم تا ۶ کیلوگرم شهر های دور از تهران
۱۴۰۰ تومان بیش از ۶ کیلوگرم (به ازای هر کیلو بار اضافی) هر کیلو بار اضافی
  • با این وجود با توجه به هزینه بسیار کمتر باربری نسبت به تیپاکس، اگر تمایل داشتید می توانید به ما بگویید تا ما محصول درخواستی شما را به صورت بسته بندی از طریق باربری های میدان شوش تهران برایتان ارسال نماییم.
  • تنها سفارش آن دسته از مشتریان عزیز از طریق باربری ارسال می شود که کمتر از ۵ کیلوگرم نبوده و حجم بزرگی داشته باشند.
  • تعرفه ارسال یک جعبه ۵ کیلویی از طریق باربری از شهر تهران به شهری همچون زاهدان (سیستان و بلوچستان) حدود ۷ هزار تومان می باشد که پس از تحویل جنس از باربری می بایست آن را پرداخت نمایید.
  • حداکثر مدت تحویل جنس در تیپاکس ۳ روز، در باربری تا یک هفته و در اتوبوس ۱ شبانه روز می باشد و در صورتی که به هر دلیل مشتری جنس را تحویل نگیرد و جنس عودت داده شود، زمانی مجددا ارسال می شود که هزینه رفت و برگشت جنس به طور کامل با فروشگاه تغذیه سنتی تسویه شود. سپس جنس مجددا ارسال می شود و مشتری می بایست هزینه ارسال تازه جنس را به شرکت مد نظر (باربری یا ترمینال یا تیپاکس) داده تا جنس را تحویل بگیرد.
  • هزینه ارسال سفارش ها برای ساکنین محترم تهران با پیک موتوری بادپا (متعلق به شهرداری تهران) برای مسافتی همچون میدان راه آهن تا میدان تجریش ۲۰ هزار تومان می باشد. شما می توانید هزینه ارسال را با توجه به مسافت خودتان از میدان شوش تهران تخمین بزنید.
  • در صورتی که تمایل دارید بسته شما در اسرع وقت به دست تان برسد می توانیم سفارش تان را از طریق اتوبوس های ترمینال های جنوب، غرب و بیهقی برایتان ارسال کنیم. در این حالت، در صورت بروز هرگونه حادثه برای اتوبوس و جنس مورد نظر مشتری، پیگیری آن بر عهده مشتریان است. همچنین برای تحویل جنس مورد نظر به انبار پایانه مورد نظر مبلغی از مشتری اخذ می گردد. (ترمینال جنوب: ۱۰ هزار تومان، ترمینال غرب: ۲۰ هزار تومان، ترمینال بیهقی: ۲۰ هزار تومان، ترمینال شرق: ۲۰ هزار تومان) این هزینه جدا از هزینه ای است که شما برای تحویل گرفتن بار به انبار پایانه مسافربری شهرتان پرداخت خواهید کرد و صرفا برای انتقال سفارش شما به ترمینال مد نظر می باشد.

سایت تغذیه سنتی دارای مجوز کسب و کار اینترنتی از وزارت صنعت و معدن بوده و هرگونه استفاده (خاصا تجاری) از تصاویر فروشگاه ممنوع و مشمول پیگرد قانونی می باشد - تلفن: 09120299313 و 33542996-021