ad

شماره حساب

مشتریان عزیزی که سفارش خود را به صورت تلفنی ارائه می دهند لازم است پس از برآورد هزینه، مبلغ آن را به صورت نقدی به حساب زیر واریز نمایند و مشخصات فیش واریزی را برای ما ارسال نمایند. پس از تایید مبلغ واریزی، اجناس درخواستی جمع آوری و برای مشتریان عزیز ارسال می گردد.
خاطر نشان می سازیم که همانطور که در صفحه «راهنمای خرید» بیان نمودیم، در صورتی که قیمت اجناس به طور ناگهانی بالا رود مشتری ملزم است مابه التفاوت خرید خود را به حساب فروشگاه واریز نماید. همچنین در صورتی که قیمت جنس کاهش یابد و یا جنس مورد نظر موجود نباشد ما متعهد می شویم عین مبلغ مورد نظر را به حساب شما برگردانیم.
پس از واریز، لطفا مشخصات فیش واریزی و مشخصات خرید خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید. خواهشمندیم حتی الامکان صبوری به خرج داده و تمامی فیلدهای فرم زیر را با دقت پر نمایید و قبل از ارسال، یکبار آن را با دقت بخوانید و خطاهای سهوی را اصلاح نمایید. لازم به ذکر است که خریدهای آنلاین از فروشگاه، به وسیله درگاه پی لاین، واریز خود را پرداخت می نمایند ونیازی به این روش (پرداخت کارت به کارت) ندارند.

نام بانک: پاسارگاد
شماره حساب: ۳۳۷۷۰۰۰۱۰۷۳۹۶۳۰۱
شماره ۱۶ رقمی کارت: ۲۰۸۲ – ۱۷۴۸ – ۲۹۱۰ – ۵۰۲۲
نام صاحب حساب: مهندس سید ابوالفضل هاشمی

موضوع

نام و نام خانوادگی (الزامی)

ایمیل شما

شماره تلفن همراه (الزامی)

شماره تلفن ثابت

آدرس دقیق ارسال سفارش (الزامی)

کد پستی

مبلغ واریزی به ریال (الزامی)

شناسه پرداخت واریز (الزامی)

حساب مبدا

سفارشات شما (*هرگونه توضیح اضافه را در کادر زیر بنویسید.)

سایت تغذیه سنتی دارای مجوز کسب و کار اینترنتی از وزارت صنعت و معدن بوده و هرگونه استفاده (خاصا تجاری) از تصاویر فروشگاه ممنوع و مشمول پیگرد قانونی می باشد - تلفن: 09120299313 و 33542996-021